KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235141

nr 1423 5141

Bertil Widbrant

(1914-1988), Sverige

Oljemålning, Bertil Widbrant (1914-1988). Signerad, Ripor. Olja på duk, 64x81cm, yttermått inklusive ram: 86x102cm

Bertil Widbrant, svensk målare född 1914, död 1988.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:28:57

Bertil Widbrant

Läs mer om Bertil Widbrant